Premiová zdravá výživa Odhalte moudrost přírody!
  • Bez lepku
  • Bez laktózy
  • Bez rafinovaných cukrů
  • Bez konzervantů
  • Bez barviv
  • 100% veganské
  • Bez GMO
  • BIO certifikováno

Iswari Sports – 100% přírodní energie pro Váš výkon

 Iswari Sports – 100% přírodní energie pro Váš výkon
26.10.2017

V březnu 2017 jsme uvedli na trh zcela novou a revoluční řadu komplexní sportovní výživy založenou na 100% přírodní bázi s názvem ISWARI SPORTS. Produkty z této řady jsou určeny jak pro profesionální, tak volnočasové sportovce věnující se vytrvalostním disciplínám (běh, cyklistika, triatlon, treky, apod.). Je založena výhradně na prémiových rostlinných surovinách, neobsahuje lepek, laktózu, umělá barviva, konzervanty, GMO-ingredience a je BIO certifikovaná.

Sportovní řada Iswari Sports byla vytvořena na základě úzké spolupráce s profesionálními sportovci, mj. s českou reprezentační triatlonistkou Petrou Kuříkovou. Skládá se ze 4 samostatných produktů: 2 kaší PERFORMANCE/BEFORE a RECOVERY/1 HOUR AFTER a 2 smoothie STAMINA/DURING a ENERGY/STRAIGHT AFTER.

PERFORMANCE/BEFORE s matcha čajem je sypká směs, ze které lze zalitím mlékem, rostlinným mlékem či vodou připravit během okamžiku výživnou kaši s vysokým obsahem pomalu stravitelných sacharidů, které dodají tělu energii na několik hodin fyzické aktivity. Doporučuje se konzumovat 1-2 hodiny před výkonem.

STAMINA/DURING s banánem a kokosovým cukrem je směs, ze které si vytvoříte protřepáním s vodou za pár vteřin smoothie, které dodá tělu cukry na rychlé doplnění energie. Doporučuje se jeho konzumace v průběhu závodu či tréninku a těsně před sportovním výkonem poslouží k superkompenzaci glykogenu.

ENERGY/STRAIGHT AFTER s banánem, kokosovým cukrem, nepraženým kakaem a mladým ječmenem z Nového Zélandu je smoothie směs, která je obohacená o přirozené zdroje minerálů, jako jsou nepražené kakao a zelené potraviny.

RECOVERY/1 HOUR AFTER s açai je sypká směs na rychlou přípravu kaše (zalít vodou, mlékem či rostlinným mlékem), která je bohatá na pomalu stravitelné sacharidy. Açai a naklíčená slunečnicová semínka dodají zdravé tuky v podobě nenasycených mastných kyselin. 

Proč nakupovat u nás?

icon

Ke každé objednávce dárek, zdarma vzorek našich produktů.

icon

Nad 1.000 Kč neplatíte poštovné a balné!

icon

Zboží přímo od českého výrobce.

Klub Iswari

Staňte se ještě dnes členy Klubu Iswari a čerpejte výhody!

Mám zájem o členství

Velkoobchodní objednávky

Chci vědět více

Heuréka ověřeno
zákazniky

ISWARI PODPORUJE
NADACI VICENTE FERRER

Nahoru