obrázek slideru
SUPERFOODS
ODHALTE MOUDROST PŘÍRODY! Česká vlajkaČESKÝ ZNAČKOVÝ VÝROBCE
Iswari Superfood, s.r.o.
E-mail: objednavky@iswari.cz Tel.: +420 733 227 304
Nákupní košík: 0 Kč vč. DPH

Iswari podporuje Nadaci Vicente Ferrer

O PROJEKTU

Program výživové péče a posílení společenského postavení pro ovdovělé či opuštěné ženy ve venkovské oblasti Andhra Pradesh.

Hlavním cílem tohoto projektu je zlepšení kvality života vdov a opuštěných žen, stejně tak jako jejich dětí, žijících v okresu Anantapur, Andhra Pradesh (Indie).

Činnosti projektu budou přínosem pro 1 720 žen s cílem poskytování potravinových zásob ke zlepšení jejich zdravotního stavu. Součástí programu je i poradenství. Jeho cílem je pomoc ženám tak, aby se dokázaly vyrovnat s diskriminací a společenským vyloučením s důrazem na nalezení řešení jejich situace. 

 Albert Uriach

O NADACI FUNDACIÓN VICENTE FERRER

Fundación Vicente Ferrer (FVF) – Nadace Vincenta Ferrera je nevládní rozvojovou organizací, jejímž cílem je proces transformace jednoho z nechudších a nejzanedbanějších regionů Indie, podpora rozvoje lidí patřících do nejvíce znevýhodňovaných skupin obyvatelstva a lidí ohrožených sociálním vyloučením.

Tato organizace realizuje svůj „Program všeobecného rozvoje“ v jižních státech Indie - Andhra Pradesh a Telangana. V současné době činnosti této organizace zahrnují 3 268 vesnic a obohacují více jak 3 miliony lidí. Její aktivity se naměřují na 6 základních oblastí: vzdělání, zdraví, ženy, obyvatelné oblasti, lidi se zdravotními postiženími a ekologii.  

Obrázky

BK9D0053
Albert Uriach
Juan Alonso
Prohlédnout video

Naše produkty jsou biocertifikovány v rámci ČR a EU:

EU certifikáty

Oficiální VO distributoři

Heuréka ověřeno zákazníky

Iswari podporuje Nadaci Vicente Ferrer