Premiová zdravá výživa Odhalte moudrost přírody!

O nás

ISWARI je značka prémiových bio potravin, kterou založil Goncalo Sardinha z portugalského Lisabonu, jehož vlastní zdravotní potíže přivedly k superpotravinám. Několik měsíců před otevřením firmy se během pobytu v buddhistickém klášteře poblíž Londýna spřátelil s Františkem Lomským, a tak v roce 2010 vznikla v Portugalsku firma Alma&Valor a v témže roce v Česku Iswari Superfood, s.r.o. Obě firmy od začátku velmi úzce spolupracovaly, měly identické produkty i obaly s logem ISWARI a začaly vyrábět a dodávat superpotraviny na trh v Portugalsku, České republice a do okolních zemí. Ve stejné době vznikla společnost Iswari Ireland zásobující irský a britský trh, kterou založil Jason Linton, jenž se rovněž od samého počátku zapojil do budování značky, tvorby receptur a naplňování firemní filosofie zdravých a prospěšných potravin.

V České republice byla firma Iswari Superfood prvním výrobcem, který se specializoval na širokou a výhradní nabídku superpotravin a rovněž stála za zcela novým inovativním konceptem snídaňových směsí se superfoods.

Jméno ISWARI pochází z Indie, kde v hinduistické tradici představuje svrchovanou Bohyni. Jako takové představuje symbol štědrosti přírody a harmonického života. V současné době bohyně Iswari nabízí zákazníkům kromě superpotravin a snídaní i celou řadu dalších produktů, jako jsou např. veganské proteiny, raw tyčinky, naklíčená semínka anebo raw čokolády. Od roku 2020 je jejich výhradním distributorem v ČR firma Labeta, a.s.