Premiová zdravá výživa Odhalte moudrost přírody!
  • Bez lepku
  • Bez laktózy
  • Bez rafinovaných cukrů
  • Bez konzervantů
  • Bez barviv
  • 100% veganské
  • Bez GMO
  • BIO certifikováno

Velkoobchodní objednávky

Tato sekce je určena jen držitelům IČ, kteří jsou provozovateli kamenných prodejen a eshopů se zaměřením na zdravou výživu a dále fyzickým či právnickým osobám rovněž s IČ, které pracují v oboru zdravého životního stylu (fitness centra, poradci zdravé výživy, wellness studia, apod.). Ať už jste našimi dosavadními odběrateli nebo byste se rádi stali našimi novými zákazníky, musíte se nejprve zaregistrovat jako VO (viz odkaz níže na této straně). 

Info pro naše dosavadní zákazníky (objednali si v minulosti alespoň jednou přes náš tabulkový objednávkový formulář)

Po registraci obdržíte během chvíle dva emaily. První slouží k potvrzení Vaší VO registrace na našem eshopu a druhý jako potvrzení o tom, že Váš VO účet byl zaktivován a můžete nakupovat za VO ceny.

Info pro nové zákazníky

Po registraci obdržíte jeden email jako potvrzení Vaší VO registrace na našem eshopu. Poté musíme ověřit Vámi vložené údaje a teprve poté Vám můžeme aktivovat VO účet. Zašleme Vám email o aktivaci během co nejkratší doby (obvykle během jednoho pracovního dne).

Jakmile bude Váš účet jednou aktivován (obratem pro stávající zákazníky či během 24 hodin pro nové zákazníky), budete moct vždy po přihlášení do eshopu nakupovat pohodlně v naší VO sekci.  

Při první registraci obdržíte potvrzovací email a v něm žádost "Pro ověření e-mailu prosím klepněte zde". Po kliknutí na zde v tomto potvrzovacím e-mailu budete automaticky přesměrováni na stránku, kde vyplníte všechny Vaše kompletní údaje (IČ, fakturační adresa, doručovací adresa, telefon, atd.). Teprve po odeslání těchto údajů můžeme provést Vaši aktivaci.

Pokud byste si během registrace nevěděli rady, kdykoli nám zavolejte na 731 116 064, 737 851 629 anebo pište na obchod@iswari.cz

Registrovat se můžete zde: registrace

Pokud máte aktivovaný VO účet, přihlaste se prosím zde: přihlášení .

Proč nakupovat u nás?

icon

Ke každé objednávce dárek, zdarma vzorek našich produktů.

icon

Nad 1.000 Kč neplatíte poštovné a balné!

icon

Zboží přímo od českého výrobce.

Klub Iswari

Staňte se ještě dnes členy Klubu Iswari a čerpejte výhody!

Mám zájem o členství

Velkoobchodní objednávky

Chci vědět více

Heuréka ověřeno
zákazniky

ISWARI PODPORUJE
NADACI VICENTE FERRER

Nahoru